Strona głównaKim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nasza Agencja rozpoczęła działalność w 2007 roku. Od tamtej pory stale poszerzamy nasze horyzonty o nowe rozwiązania skutecznie stosując je w nowych projektach. Staramy się jak najlepiej trafiać w gust klientów przy jednoczesny zastosowaniu wszelakiej wiedzy potrzebnej do realizacji wyznaczonego projektu.

Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz poszerzaniu naszej wiedzy zdobywamy coraz to większe rzesze zadowolonych klientów.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest przede wszystkim wykorzystywanie nowych technologii i stosowanie ich z powodzeniem w sieci internet oraz spełnianie wszystkich choćby najbardziej wymagających zleceń naszych klientów za pomocą autorskiej platformy AdioCMS.

Co nas wyróżnia

 • Zaanagażowanie - wkładamy w każdy projekt maksymalnie tyle pracy na ile pozwala budżet zlecenia
 • Efektywność - dzięki naszej pracy nasi klienci osiągnęli zamierzony efekt
 • Wiedza i doświadczenie - ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych oraz projektów graficznych
 • Pomysłowość - realizujemy zlecenia nie tylko na podstawie wytyczonych danych przez klienta, ale proponujemy własne rozwiązania
 • Elastyczność - staramy się maksymalnie dopasowywać do terminów stawianych nam przez klienta, nawet wtedy gdy czas przeznaczony na realizację jest bardzo krótki, a czasami wręcz niemożliwy

System zarządzania treścią AdioCMS

AdioCMS jest nowoczesnym narzędziem do zarządzania treścią (CMS). Dzięki wykorzystaniu AdioCMS tworzenie, aktualizowanie i rozwijanie serwisów www nie było jeszcze tak łatwe. System ten charakteryzuje się wysoką intuicyjnością obsługi, dzięki czytelnemu i prostemu interfejsowi.

Dowiedz się więcej »

 • Tworzenie stron internetowychpokaż firmę w internecie i zdobywaj nowych klientów

  Posiadanie strony internetowej znacznie zwiększy twoje szanse na odniesienie sukcesu w twojej branży nie tylko, gdy działasz lokalnie. Strona internetowa to podstawowe źródło informacji o twojej firmie prezentujące jej ofertę przez 24h przez 7 dni w tygodniu.

 • Pozycjonowanie stron internetowychosiągaj szczyty w wyszukiwarkach i zostań liderem

  Samo posiadanie atrakcyjnej strony internetowej niestety nie jest gwarantem sukcesu, jeśli nikt nie będzie mógł znaleźć strony firmowej w internecie. W takim przypadku wychodzimy naprzeciw swoim klientom za pomocą usługi pozycjonowania stron internetowych, dzięki której zwiększysz swoją pozycję w wyszukiwarkach i pozyskasz nowych klientów.

 • Identyfikacja wizualna firmyzaskocz wszystkich swoim pozytywnym wizerunkiem

  Identyfikacja wizualna (ang. corporate identity) to główne narzędzie dzięki któremu wykreowany zostanie wierunek twojej firmy. Identyfikacja stanowi ogół symboli graficznych, kolorystyki itp. będących na trwałe kojarzone z twoją firmą, dzięki uzyskaniu czytelnego, spóljnego i rozpoznawalnego na rynku wizerunku.

 • Hosting i poczta stron internetowychzostaw własną stronę internetową w bezpieczny miejscu

  Korzystamy z usług najlepszej firmy hostingowej w Polsce, dzięki czemu oferowany przez nas hosting oraz poczta to gwarancja niezawodności działania. Przygotowane przez nas pakiety są odziweciedleniem wymagań realizowanych przez nas projektów i odzwierciedlają w 100% potrzeby większości stron internetowych.

Agencja Interaktywna ActiTech.pl: strony internetowe, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron internetowych, projektowanie stron internetowych, systemy CMS, SEO, hosting, wrocław, opole, dolnośląskie, śląsk, szczecin, słupsk, koszalin, bydgoszcz, gdańsk, pomorze, pomorskie, zachodniopomorskie